*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Paverskite savo kambarį prabangiu prieglobsčiu su mūsų svetainės baldų komplektu Kalune Design Luxe. Šis baldų komplektas, pagamintas iš kruopščiai atrinktų medžiagų, sukuria šiltą ir kviečiančią atmosferą, idealiai tinkamą bet kuriam interjerui.
Elegantiškas juodos ir aukso spalvų derinys suteikia rafinuotumo, o tvirtas, 18 mm storio melaminu dengto medžio drožlių plokščių konstrukcija garantuoja ilgaamžiškumą ir stabilumą. Šis baldų komplektas yra išbandytas kasdieniam naudojimui, todėl galite mėgautis stiliumi ir patogumu ilgus metus.
Komplekte rasite stilingas metalines kojas, kurios užtikrina puikų stabilumą. Konsolė, televizoriaus staliukas ir kavos staliukas yra suprojektuoti ne tik itin estetiškai, bet ir funkcionaliai, suteikiant pakankamai vietos daiktams laikyti.
Atnaujinkite savo kambarį su Kalune Design svetainės baldų komplektu ir patirkite puikų stiliaus, funkcionalumo ir ilgaamžiškumo derinį. Pasitikėkite prabanga ir sukurkite erdvę, kuri atspindės jūsų unikalų skonį.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Juoda |
| Komplektacija | TV staliukas, Stalas, Kavos staliukas |
| Stilius | Klasikinis |
| Sekcijos tipas | Pastatoma |
| Prekės ženklas | Kalune Design |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Ilgis | 180cm |
| Aukštis | 50cm |
| Gylis | 30cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |