*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Atnaujinkite savo kambarį, naudodami mūsų nuostabų tv staliuką, kuriame dera stilius ir funkcionalumas. Dėl vientisos spalvos ir modernaus dizaino šis tv blokas akimirksniu pagerins jūsų erdvės išvaizdą.
Šis tv blokas turi daugybę lentynų, todėl jame rasite pakankamai vietos visiems medijos įrenginiams, knygoms ir dekoratyviniams daiktams laikyti. Su šiuo elegantišku ir praktišku įrenginiu gyvenamajame kambaryje nebus netvarkos ir tvarkos.
Pagamintas iš 100 % melaminu dengtų medžio drožlių plokščių, šis tv staliukas yra ne tik patvarus, bet ir suteikia elegancijos jūsų svetainei. Baltos ir tikmedžio spalvų derinys sukuria rafinuotą ir laikui nepavaldžią išvaizdą, kuri papildo bet kokį interjero stilių.
Šį televizoriaus bloką galima lengvai pritvirtinti prie sienos, todėl galėsite maksimaliai išnaudoti savo erdvę. Prie sienos tvirtinamas dizainas suteikia jūsų svetainei modernaus akcento, kartu sukurdamas atvirumo ir erdvumo pojūtį.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Balta, Ruda |
| Komplektacija | TV staliukas, Pastatoma spintelė |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pastatoma |
| Prekės ženklas | Kalune Design |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Ilgis | 180cm |
| Aukštis | 40cm |
| Gylis | 37.3cm |
| Kilmės šalis | Turkija |