*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Atnaujinkite savo kambarį su mūsų stulbinančia tv spintele, kurioje dera stilius ir funkcionalumas. Dėl savo elegantiško dizaino ir daug vietos saugojimui šis tv blokas puikiai tiks bet kokiems moderniems namams.
Gražios riešutmedžio ir antracito spalvos, kuriomis dekoruota ši tv spintelė, akimirksniu suteiks jūsų svetainei šilumos ir elegancijos. Melaminu dengta medžio drožlių plokštė užtikrina patvarumą ir ilgaamžiškumą, todėl šiuo daiktu galėsite džiaugtis ilgus metus.
Atsisveikinkite su netvarkingais kabeliais ir užgriozdintomis lentynomis. Šiame televizoriaus bloke yra daugybė lentynų, todėl turėsite daug vietos medijos įrenginiams, DVD ir kitiems būtiniausiems daiktams laikyti.
Televizoriaus stovas sukurtas atsižvelgiant į jūsų patogumą. Dėl 180 cm pločio televizoriui užteks vietos, o 40 cm aukštis užtikrina optimalų žiūrėjimo kampą. Plastikinės kojelės ne tik suteikia stabilumo, bet ir pakelia įrenginį, todėl valymas tampa lengvas.
Užsisakykite dabar ir paverskite savo gyvenamąją erdvę komforto ir elegancijos oaze.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Pilka, Ruda |
| Komplektacija | TV staliukas, Pakabinama lentyna |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama, Pastatoma |
| Prekės ženklas | Asir |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Ilgis | 180cm |
| Aukštis | 40cm |
| Gylis | 35cm |
| Kilmės šalis | Turkija |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |