*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Switch sekcija su moderniu dizainu pasižymi elegancija ir funkcionalumu. Jos ruda ir juoda spalva puikiai derės bet kuriame interjere.
Pagaminta iš kokybiškos medžio drožlių plokštės, ši sekcija užtikrina ilgaamžiškumą ir tvirtumą. Ilgis – 330 cm, aukštis – 160 cm, gylis – 40 cm, tai leidžia patogiai įrengti jūsų gyvenamąją erdvę.
K komplektacijoje rasite TV staliuką, pakabinamą lentyną ir spintelę, todėl galėsite išpildyti savo interjero svajones. Ši pakabinama sekcija ne tik taupo erdvę, bet ir suteikia kambariui modernumo.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Juoda, Ruda |
| Komplektacija | TV staliukas, Pakabinama lentyna, Pakabinama spintelė |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama |
| Prekės ženklas | Nenurodyta |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Ilgis | 330cm |
| Aukštis | 160cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |