*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Sekcija "Notio Living Anita E" yra klasikinio stiliaus, nepavaldi laikui, suteikianti rafinuotumo bet kuriam kambariui.
Pagaminta iš medžio masyvo, ši sekcija yra patvari ir aukščiausios kokybės, užtikrinanti ilgalaikį naudojimą.
Jos funkcionalūs komponentai apima televizoriaus staliuką, sieninę lentyną ir sieninę spintelę, kas leidžia organizuoti erdvę.
Sodri ruda apdaila įneša šilumos ir kviečiančios atmosferos į jūsų namus.
Šis gaminys iš Brazilijos atspindi regionui būdingą meistriškumą ir dizainą, idealiai tinkantiems, vertinantiems eleganciją ir funkcionalumą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Ruda |
| Komplektacija | TV staliukas, Pakabinama lentyna, Pakabinama spintelė |
| Stilius | Klasikinis |
| Sekcijos tipas | Pastatoma |
| Prekės ženklas | Notio Living |
| Medžiaga | Medžio masyvas |
| Ilgis | 214cm |
| Aukštis | 223cm |
| Gylis | 34cm |
| Kilmės šalis | Brazilija |