*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Klasikinis 'Notio Living Anita' 8 sekcija suteikia jūsų gyvenamajai erdvei nesenstančio klasikinio stiliaus.
Pagaminta iš medžio masyvo, ši sekcija yra ilgaamžė ir natūrali, puikiai deranti prie bet kokio interjero.
Universalūs laikymo sprendimai: komplekte yra stovinti lentyna ir stovinti vitrina, kuriose eksponuoti mėgstami daiktai arba laikyti būtiniausi daiktai.
Klasikinio rudo atspalvio 'Notio Living Anita 8' savo rafinuotu stiliumi suteikia jūsų namams elegancijos.
Šis baldas pagerins bet kurį kambarį, suteikdamas ne tik funkcionalumą, bet ir natūralią estetiką.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Ruda |
| Komplektacija | Pastatoma lentyna, Pastatoma vitrina |
| Stilius | Klasikinis |
| Sekcijos tipas | Pastatoma |
| Prekės ženklas | Notio Living |
| Medžiaga | Medžio masyvas |
| Ilgis | 518cm |
| Aukštis | 223cm |
| Gylis | 34cm |
| Kilmės šalis | Brazilija |