*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Klasikinės rudos spalvos "Section Notio Living Anita 4" yra puikus pasirinkimas tiems, kurie savo gyvenamajai erdvei nori suteikti elegancijos ir nesenstančio dizaino.
Jos medžio masyvo konstrukcija ir apgalvoti matmenys užtikrina ir ilgaamžiškumą, ir pakankamai vietos daiktams laikyti.
Šis baldas sujungia funkcionalumą ir stilių, todėl tinka visiems, kurie vertina gerą meistriškumą ir tradicinio dizaino elementų grožį.
Pagaminta Brazilijoje, sekcija pasižymi puikiu meistriškumu ir dėmesiu detalėms.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Ruda |
| Komplektacija | Pastatoma lentyna, Pastatoma vitrina |
| Stilius | Klasikinis |
| Sekcijos tipas | Pastatoma |
| Prekės ženklas | Notio Living |
| Medžiaga | Medžio masyvas |
| Ilgis | 296cm |
| Aukštis | 223cm |
| Gylis | 34cm |
| Kilmės šalis | Brazilija |