*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Lentyna Loft 24 Anita D WH yra puikus sprendimas mėgstamiems daiktams tvarkyti ir eksponuoti. Šis stilingas baldas sujungia funkcionalumą ir estetiką, puikiai tiko bet kuriai erdvei.
Knygų spintoje rasite pakankamai vietos knygoms, dekoracijoms bei kitiems jums svarbiems daiktams. Dėl elegantiškų linijų ir modernaus dizaino, ši lentyna yra rafinuotas pasirinkimas.
Be to, patogus TV staliukas suteikia galimybę efektyviai išdėstyti televizorių, o laidai ir technika liks tvarkingai paslėpti.
Ši lentyna yra pagaminta iš pušies medienos, todėl garantuojama jos ilgaamžiškumas ir kokybė. Balta ir ruda spalvos puikiai derės su bet kokiu interjeru.
Su išmatavimais 214 cm ilgio, 34 cm gylio ir 223 cm aukščio, lentyna puikiai tiko jūsų namams, suteikiant daug praktiškos ir stilingos vietos.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Balta |
| Komplektacija | TV staliukas, Pastatoma lentyna |
| Stilius | Klasikinis |
| Sekcijos tipas | Pastatoma |
| Prekės ženklas | Loft24 |
| Medžiaga | Mediena |
| Ilgis | 214cm |
| Aukštis | 223cm |
| Gylis | 34cm |
| Kilmės šalis | EU |