*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Tefal QT2028F0 drabužių garintuvas yra puikus sprendimas, norint greitai ir efektyviai pašalinti raukšles iš drabužių.
Jo galia siekia 2170W, o reguliuojamas pastovus garas – 100g/min, leidžia greitai paruošti drabužius dėvėjimui.
Speciali Durilium AirGlide lygintuvo pado technologija užtikrina sklandų slydimą ir efektyvesnį garinimą, o garų smūgis iki 350g/min padeda spręsti net ir sunkiausias raukšles.
Aparato vandens talpa siekia 1100ml, o automatinis išsijungimas suteikia papildomą saugumo jausmą, kad galėtumėte ramiai dirbti.
Tefal drabužių garintuvas taip pat siūlo vertikalų garinimą, todėl galite lengvai atnaujinti drabužius net kabinant juos ant kabyklos.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Tefal |
| Tipas | Drabužių garintuvo stovas |
| Spalva | Sidabrinė |
| Galia | 2170W |
| Reguliuojamas pastovus garas | 100g/min. |
| Garų smūgis | 350g/min. |
| Lygintuvo padas | Durilium AirGlide |
| Vandens purkštukas | Nenurodyta |
| Savaiminis išsivalymas | Nenurodyta |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | Nenurodyta |
| Apsauga nuo nutekėjimo | Nenurodyta |
| Vertikalus garinimas | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Guma padengta rankena | Nenurodyta |
| Vandens talpa | 1100ml |
| Nuimamas vandens rezervuaras | Nenurodyta |
| Jonizuoti garai | Ne |
| Palaikomos technologijos | Nenurodyta |
| Savybės | Vertikalus garinimas, Automatinis išsijungimas |