*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Filtrinis kavos aparatas Moccamaster užtikrina puikų kavos skonį ir aromatą. Jo galia siekia 1520W, todėl kava pasiruošiama greitai ir efektyviai.
Šis aparatas pagamintas Nyderlanduose ir turi 1.25L vandens talpą, tad puikiai tinka įvairioms situacijoms. Jis siūlo 1/2 arba pilnos ąsotės parinktis, leidžiančias pasiruošti tiek vienam, tiek didelei kompanijai.
Moccamaster aparate įdiegtas automatinis išsijungimas po 40 minučių naudojimo, kas užtikrina energijos taupymą ir patogumą.
Jo nerūdijančio plieno korpusas suteikia šiuolaikišką išvaizdą, o apšviestas mygtukas palengvina naudojimą. Šis kavos aparatas yra neprivalomas su integruotu kavos malūnėliu, tačiau puikiai tinka naudoti su šviežiomis kavos pupelėmis.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Moccamaster |
| Kavos aparato tipas | Filtrinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | Be pieno plakimo |
| Galia | 1520W |
| Gaminamos kavos tipas | Nenurodyta |
| Vandens talpa | 1.25l |
| Rezervuaras pienui | Ne |
| Kavos pupelių talpos dydis | Netaikomag |
| Integruotas kavos malūnėlis | Ne |
| Programos | Automatinis išjungimas |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | Ne |
| Indikatoriai | Apšviestas mygtukas |
| Ekranas | Ne |
| Spalva | Juoda, Geltona |
| Korpusas | Nerūdijantis plienas |
| Naudojamos kavos tipas | Kavos pupelės |
| Priedai | Naudojimo instrukcija |
| Kita informacija | Pagaminta Nyderlanduose, 1/2 arba pilnos ąsotės parinktis, Automatinis išsijungimas po 40 min., Laido ilgis - 1 m., Į komplektaciją popieriniai filtrai neįeina. |
| Išmanus įrenginys | Ne |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |