*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.B yra subtilaus dizaino kavos aparatas, skirtas tikriems kavos mėgėjams. Jo unikali valdymo sistema „Easy Tronic“ užtikrina patogų ir malonų naudojimą, leidžiant paruošti puikius kavos gėrimus vieno mygtuko paspaudimu.
Šis automatinis espresso kavos aparatas suteikia galimybę pasirinkti kavos stiprumą, reguliuojant malamos kavos ir vandens kiekį. Specialus kapučinatoriaus dizainas leidžia lengvai pasigaminti šviežią „cappuccino“ ar „caffe latte“. Kiekvieną kartą galėsite mėgautis šviežiu kavos aromatu, kurį išsaugo specialus dangtelis.
Be to, prietaisas turi automatinio valymo funkcijas, užtikrinančias ilgalaikį ir efektyvų veikimą. Su integruota tyla kavamale ir galimybe reguliuoti kavos malimo lygį, visada turėsite šviežios kavos.
Valdymo paprastumas ir patogumas – štai ko reikia kiekvienam kavos gurmanui. DeLonghi ECAM 22.110 B sukurta tam, kad užtikrintų malonumą kiekviename puodelyje, kurdama jūsų mėgstamos kavos receptą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | DELONGHI |
| Kavos aparato tipas | Automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | Su rankiniu pieno plakimu |
| Galia | 1450W |
| Aukštis | 35.1cm |
| Plotis | 23.8cm |
| Gylis | 43cm |
| Svoris | 9kg |
| Slėgis | 15bar |
| Gaminamos kavos tipas | Kapučinas, Espresas, Americano, Latte |
| Vandens talpa | 1.8l |
| Kavos pupelių talpos dydis | 200g |
| Integruotas kavos malūnėlis | Taip |
| Programos | Automatinis skalavimas, Automatinis išjungimas, Vandens kietumo reguliavimas |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | Taip |
| Indikatoriai | Lašų surinkėjo užpildymo rodiklis, Veiklos kontrolės lemputė |
| Spalva | Juoda |
| Korpusas | Plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | Malta kava, Kavos pupelės |
| Priedai | Matavimo vienetas |
| Kita informacija | Parzenie Cappuccino |
| Išmanus įrenginys | Ne |