*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
MPM MZE-28 garų lygintuvas su garų generatoriumi yra puikus sprendimas, kai norite greitai ir efektyviai išlyginti drabužius. Su 3000 W galia, jis užtikrina greitą įkaitimą per vos 35 sekundes, leidžiančią jums sutaupyti laiko.
Įtaisas generuoja garus 8 barų slėgiu, giliau prasiskverbdamas į audinius ir efektyviai pašalindamas net ir įsisenėjusias raukšles. Jo nuimamas 1,2 litro vandens bakas leidžia lyginti ilgiau be dažnio užpildymo.
MPM MZE-28 taip pat turi automatinio išsijungimo funkciją po 10 minučių neveikimo, užtikrinančią jūsų saugumą. Keraminis padas užtikrina sklandų slydimą, apsaugodamas audinius nuo perdegimo.
Šio lygintuvo dizainas apima temperatūros optimizavimo sistemą, kuri automatiškai reguliuoja šilumą pagal audinio tipą, todėl jums nereikia jaudintis dėl audinių sugadinimo.
Pasirinkite MPM MZE-28 ir palengvinkite savo lyginimo patirtį, mėgaukitės patogumu ir efektyvumu kasdienėje buityje!
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Gamintojo kodas | MZE-28 |
| Prekės ženklas | MPM |
| Tipas | Garų lygintuvas |
| Spalva | Mėlyna |
| Galia | 3000W |
| Reguliuojamas pastovus garas | 140g/min. |
| Garų smūgis | 400g/min. |
| Padas | Keramika |
| Vandens purkštukas | Nenurodyta |
| Savaiminis išsivalymas | Taip |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | Taip |
| Apsauga nuo nutekėjimo | Nenurodyta |
| Vertikalus garinimas | Nenurodyta |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Vandens talpa | 1200ml |
| Nuimamas vandens rezervuaras | Taip |
| Jonizuoti garai | Nenurodyta |
| Kita informacija | Paruoštas darbui per 35 sek.; Lygintuvo užraktas bazėje; Nuolatinė garų tiekimo sistema |
| Temperatūros reguliavimas | Automatinis |
| Garų slėgis | 8bar |