*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Philips 7000 lyginimo sistema yra puikus sprendimas kiekvienam namų ūkiui. Su galinga 3100W galia, ji užtikrina greitą ir efektyvų lyginimą.
Ši violetinė lyginimo sistema naudoja SteamGlide pado technologiją, kuri leidžia lengviau judėti per įvairius audinius ir pasiekti net sunkiai prieinamas vietas.
Įrenginys taip pat pasižymi OptimalTEMP technologija, kuri automatiškai reguliuoja temperatūrą, tad galite lyginti įvairius audinius be baimės juos pažeisti.
1500ml vandens talpa užtikrina ilgą darbo laiką, o galimybė papildyti vandenį bet kada dar labiau palengvina lyginimo procesą.
Pasižyminti vertikaliu garinimu ir automatinio išsijungimo funkcija, Philips 7000 lyginimo sistema yra saugi ir patogi naudoti.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Philips |
| Tipas | Lyginimo sistema |
| Spalva | Violetinė |
| Galia | 3100W |
| Padas | SteamGlide |
| Vandens purkštukas | Ne |
| Savaiminis išsivalymas | Taip |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | Taip |
| Apsauga nuo nutekėjimo | Taip |
| Vertikalus garinimas | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Vandens talpa | 1500ml |
| Jonizuoti garai | Nenurodyta |
| Kita informacija | OptimalTEMP technologija; Smart Calc Clean; Galimybė papildyti vandens baką bet kada |
| Kaitinimo laikas | 2min. |
| Temperatūros reguliavimas | Automatinis |
| Garų slėgis | 6.5bar |