*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Tefal Pro Express Ultimate II sujungia galingą garą ir išmaniąsias funkcijas, palengvindama jūsų kasdienybę. Jos aukšto slėgio kaitinimo technologija užtikrina profesionalų efektyvumą, o intuityvus valdymo skydelis leidžia patogiai valdyti sistemą.
Ši lyginimo sistema siūlo išskirtinę garų galią, su 8 barų garų slėgiu ir 170 g/min nenutrūkstamu garų tiekimu, užtikrinančius puikius rezultatus. Su 590 g/min garų smūgiu, drabužiai bus lyginami greitai ir efektyviai.
Pro Express Ultimate II turi dvigubą apsaugos sistemą, kad jūsų drabužiai atrodytų nepriekaištingai. Be to, 1200 ml talpos vandens bakas užtikrina ilgalaikį veikimą be nuolatinio pripildymo.
Išskirtinai lengvas ir patogus naudojimas leidžia jums greitai ir efektyviai lyginti rūbus bei užtikrina puikų garo pasiskirstymą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | TEFAL |
| Tipas | Lyginimo sistema |
| Spalva | Mėlyna |
| Galia | 3000W |
| Reguliuojamas pastovus garas | 170g/min. |
| Garų smūgis | 590g/min. |
| Padas | Durilium AirGlide |
| Savaiminis išsivalymas | Taip |
| Vertikalus garinimas | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Ne |
| Vandens talpa | 1200ml |
| Laido ilgis | -m |
| Jonizuoti garai | Ne |
| Kaitinimo laikas | -min. |
| Garų slėgis | -bar |