*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Sharp YC-MS02E-S mikrobangų krosnelė yra puikus sprendimas tiems, kurie vertina stilių ir funkcionalumą. Su elegantiška pilka spalva ir laisvai pastatoma konstrukcija, ši mikrobangų krosnelė puikiai dera bet kurioje virtuvėje.
Turėdama 20 litrų talpą ir 800 W galią, ji suteikia galimybę lengvai ruošti ir šildyti įvairius patiekalus. Jutiklinis valdymas leidžia patogiai ir greitai pasirinkti norimą gaminimo režimą.
Kompaktiški matmenys (44 cm aukštis, 32,4 cm gylis) užtikrina, kad mikrobangų krosnelė neužims daug vietos, idealiai tinkančių mažesnėms virtuvėms. Įmontuotas laikmatis padeda kontroluoti gaminimo laiką, todėl galite būti ramūs, kad maistas bus ruošiamas iki tobulumo.
Pasirinkite Sharp YC-MS02E-S ir pajuskite, kaip šis universalias prietaisas palengvina jūsų kasdienį maisto ruošimą!
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Gamintojo kodas | YC-MS02E-S |
| Tipas | Mikrobangų krosnelė |
| Prekės ženklas | SHARP |
| Spalva | Pilka |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Galia | 800W |
| Aukštis | 44cm |
| Gylis | 32.4cm |
| Ekrano tipas | LED |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | Sensorinis |
| Laikmatis | Yra |
| Grilis | Ne |
| Grilio galingumas | -W |
| Besisukantis padėklas | 255cm |
| Galios lygių skaičius | 11 |
| Atitirpinimo režimas | Taip |
| Laikmačio funkcija | Yra |
| Veikimo pabaigos signalas | Taip |
| Vidaus danga | Emalė |
| Konvekcija | Ne |