*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
ETA121090010 Galateo yra moderni ir stilinga mikrobangų krosnelė, puikiai tinkanti šiuolaikinės virtuvės interjerui.
Jos galia siekia 700 W, o talpa 20 litrų leidžia lengvai paruošti įvairius patiekalus greitai ir efektyviai.
Krosnelė pasižymi elektroniniu valdymu ir laikmačio funkcija, todėl jos naudojimas yra itin patogus.
Komfortas yra svarbus, todėl šis modelis taip pat turi besisukantį padėklą, užtikrinantį vienodą maisto kaitinimą.
Pasirinkite ETA121090010 Galateo ir mėgaukitės maisto gaminimo paprastumu ir elegancija.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Gamintojo kodas | ETA121090010 |
| Tipas | Mikrobangų krosnelė |
| Prekės ženklas | ETA |
| Spalva | Juoda |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Galia | 700W |
| Aukštis | 26.5cm |
| Plotis | 45.5cm |
| Gylis | 35.5cm |
| Svoris | 11.95kg |
| Ekrano tipas | LED |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | Elektroninis |
| Laikmatis | Yra |
| Grilis | Ne |
| Grilio galingumas | -W |
| Besisukantis padėklas | Nenurodytacm |
| Galios lygių skaičius | Nenurodyta |
| Atitirpinimo režimas | Taip |
| Laikmačio funkcija | Yra |
| Veikimo pabaigos signalas | Taip |
| Vidaus danga | Nenurodyta |
| Konvekcija | Ne |