*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Gorenje MO20S4BC mikrobangų krosnelė pasižymi moderniu juodu dizainu ir kompaktiškais matmenimis, kurie puikiai tilps bet kokioje virtuvėje.
Ši mikrobangų krosnelė turi automatinį valymą be ploviklių, naudojant inovatyvią AquaClean programą, kuri užtikrina lifto švarą su garais.
Vidinis stiklo paketas yra nuimamas, todėl lengvai galite palaikyti durų švarą, o elektroninis valdymas leidžia patogiai nustatyti gaminimo laiką ir programą.
Gorenje MO20S4BC siūlo iš anksto nustatytas programas ir atminties funkciją, kad gaminimas būtų dar paprastesnis – pasirinkite maisto rūšį ir svorį, o krosnelė automatiškai sureguliuos galios lygį ir laiką.
Dėl tikslaus laiko nustatymo ir aiškaus ekrano galite stebėti procesą bei mėgautis puikiais rezultatais kiekvieną kartą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Gamintojo kodas | 738796 |
| Tipas | Mikrobangų krosnelė |
| Prekės ženklas | Gorenje |
| Spalva | Juoda |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Galia | 700W |
| Aukštis | 26cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 34cm |
| Ekrano tipas | LED |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | Elektroninis |
| Laikmatis | Yra |
| Grilis | Ne |
| Grilio galingumas | -W |
| Besisukantis padėklas | 245cm |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | Taip |
| Laikmačio funkcija | Yra |
| Veikimo pabaigos signalas | Ne |
| Vidaus danga | Emalė |
| Konvekcija | Ne |
| Kita informacija | AquaClean automatinio valymo programa; nuimamas vidinis stiklo paketas durelėse; vartotojo programos atmintis |