*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Bosch BFL623MB3 mikrobangų krosnelė idealiai tinka greitam maisto ruošimui. Su 800W galia ir 7 automatinių programų pasirinkimu, jūsų patiekalai visada bus tobulai iškepti.
LED ekranas su laikmačio funkcija leidžia lengvai valdyti įrenginį. Greitas maisto pašildymas pasiekiamas vos vienu mygtuko paspaudimu.
Naujovinga valymo pagalbos funkcija sumažina valymo laiką, o vidaus LED apšvietimas suteikia patogumo gaminimo procese.
Krosnelės kompaktiški matmenys (38.2x59.5x33.5 cm) leidžia lengvai ją integruoti į bet kokią virtuvės erdvę.
Su Bosch BFL623MB3 patirsite patogumą, kokybę ir modernumą kiekvienoje virtuvės veikloje.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Gamintojo kodas | BFL623MB3 |
| Tipas | Mikrobangų krosnelė |
| Prekės ženklas | BOSCH |
| Spalva | Juoda |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 800W |
| Aukštis | 38.2cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 33.5cm |
| Svoris | -kg |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | Elektroninis |
| Laikmatis | Yra |
| Grilis | Nenurodyta |
| Grilio galingumas | -W |
| Besisukantis padėklas | 27cm |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | Taip |
| Laikmačio funkcija | Yra |
| Veikimo pabaigos signalas | Taip |
| Vidaus danga | Emalė |
| Konvekcija | Nenurodyta |