*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Bosch BFL7221B1 mikrobangų krosnelė su 21 litrų talpa yra puiki sprendimas, skirta moderniai virtuvei. Jos juoda spalva ir elegantiškas dizainas puikiai dera su bet kokiu interjeru.
Ši įmontuojama krosnelė pasižymi 900W galia ir penkiais galios lygiais, leidžiančiais greitai ir efektyviai paruošti įvairius patiekalus. Sensorinis valdymas užtikrina lengvą naudojimą ir didelį komfortą.
Dėl nerūdijančio plieno vidaus dangos, krosnelė yra lengvai valoma ir atspari korozijai, o jos kompaktiški matmenys (aukštis 38.2cm, plotis 59.4cm, gylis 29.9cm) idealiai tinka įmontuoti į virtuvės baldus.
Bosch BFL7221B1 taip pat turi laiko funkciją, užtikrinančią tikslų maisto ruošimą. Nors grilio funkcija šioje krosnelėje nėra, jos galimybės puikiai patenkina kasdienius kulinarinius poreikius.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Tipas | Mikrobangų krosnelė |
| Prekės ženklas | BOSCH |
| Spalva | Juoda |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 900W |
| Aukštis | 38.2cm |
| Plotis | 59.4cm |
| Gylis | 29.9cm |
| Svoris | 16.9kg |
| Talpa | 21l |
| Valdymas | Sensorinis |
| Laikmatis | Yra |
| Grilis | Ne |
| Grilio galingumas | -W |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Vidaus danga | Nerūdijantis plienas |
| Konvekcija | Ne |
| Laido ilgis | -m |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |