*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Mikrobangų krosnelė Bomann MW6014CB yra puikus pasirinkimas jūsų virtuvei. Su moderniu juodu dizainu, ji ne tik atrodo stilingai, bet ir yra itin funkcionali.
Krosnelės galia siekia 700W, suteikdama jums galimybę greitai ir efektyviai ruošti maistą. Be to, šis modelis siūlo penkis galios lygius, leidžiančius pritaikyti gaminimo procesą pagal jūsų poreikius.
Talpa yra 20 litrų, kas leidžia patogiai gaminti įvairius patiekalus, o mechaninis valdymas užtikrina paprastą naudojimą.
Be to, krosnelėje yra laikmatis, kuris jūsų gaminimui suteikia dar didesnį komfortą. Besisukantis padėklas garantuoja, kad maistas bus šildomas tolygiai.
Bomann MW6014CB – tai puikus sprendimas, norintiems derinti funkcionalumą ir modernų dizainą savo virtuvėje.
| Galia | 700W |
| Gylis | 34cm |
| Talpa | 20l |
| Tipas | Mikrobangų krosnelė |
| Grilis | Nenurodyta |
| Plotis | 45cm |
| Spalva | Juoda |
| Aukštis | 25.5cm |
| Valdymas | Mechaninis |
| Laikmatis | Yra |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Prekės ženklas | Bomann |
| Grilio galingumas | -W |