*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Janome 423S yra moderni elektromechaninė siuvimo mašina, skirta tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams. Su šia mašina galėsite lengvai atlikti įvairių ilgių kilpas naudodami automatinę kilpų funkciją.
Ši mašina pasižymi 25 skirtingomis siuvimo programomis, įskaitant dekoratyvinius ir siuvinėjimo dygsnius, leidžiančius paįvairinti jūsų kūrinius. Reguliuojamas pėdelės spaudimo mechanizmas užtikrina patogų ir kokybišką siuvimą įvairiomis medžiagomis, nuo odos iki šilko.
Janome 423S įrengta viršutinio siūlo įtempimo reguliatorius ir sustiprintų trikotažinių siūlių siuvimui skirta funkcija, kas leidžia pasiekti puikių rezultatų net sudėtingesnėse siuvimo užduotyse. Atjungiamas medžiagos transportavimas suteikia papildomų galimybių dirbti su įvairiomis medžiagomis.
Su šia mašina dirbdami galėsite mėgautis dideliu maksimaliu siuvimo greičiu, siekiančiu net 860 aps./min. Svoris 9 kg, todėl ji yra kompaktiška ir lengvai transportuojama.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Janome |
| Siuvimo mašinos tipas | Elektromechaninė siuvimo mašina |
| Svoris | 9kg |
| Siuvimo programų skaičius | 25 |
| Siuvimo programos | Sagų įsiuvimas, Užtrauktuko įsiuvimas, Kilpa, Dekoratyvinis dygsnis, Universalūs dygsniai, Paslėptas dygsnys, Elastinis dygsnys, Trikotažinis dygsnys, Apmėtymo dygsnys |
| Apšvietimas | Taip |
| Siuvimo greitis (dygsnių per minutę) | 800 |
| Reguliuojamas dygsnio ilgis | Taip |
| Reguliuojamas dygsnio plotis | Taip |
| Maksimalus dygsnio ilgis | 4mm |
| Maksimalus dygsnio plotis | 5mm |
| Elektroninis variklio reguliavimas | Taip |
| Vertikali šaudyklė | Taip |
| Siuvimas dviguba adata | Taip |
| Sustiprintų siūlių siuvimas | Taip |
| Rankovinė platforma | Taip |
| Prietaisas viršutiniam siūlui įverti | Taip |
| Viršutinio siūlo įtempimo reguliatorius | Taip |
| Pėdelės spaudimo reguliatorius | Taip |
| Dviejų lygių pakėlimo pėdelė | Taip |
| Įmontuota aksesuarų dėžutė | Taip |
| Priedai ir aksesuarai | Adatų komplektas, Atsuktuvas, Instrukcija, Peiliukas skylutėms, Ritės, Alyva |