*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Gorenje WPNEI84SBSWIFI yra moderni skalbimo mašina, skirta iki 8 kg skalbinių. Su energijos efektyvumo klase B, ji mažina tavo energijos sąnaudas, o per metus sunaudoja vos 53 kWh.
Ši mašina pasižymi 0.53 kWh energijos sunaudojimu kiekvienam ciklui ir greitu 1400 aps./min. gręžimo greičiu, užtikrinančiu efektyvų ir ekonomišką skalbimą. Be to, ji leidžia pasirinkti greitą skalbimą, skalbimą be gręžimo ir papildomą skalavimą.
Gorenje WPNEI84SBSWIFI yra laisvai statoma, baltoje spalvoje, o jos matmenys - 85 cm aukščio, 60 cm pločio ir 46.5 cm gylio. Elektroninis valdymas ir rankinis temperatūros, gręžimo greičio reguliavimas suteikia patogumo kiekvienoje skalbimo sesijoje.
Skalbimo mašina taip pat turi apsaugą nuo vaikų ir skalbimo programos pauzės funkciją. Dėl šių savybių ji yra puikus pasirinkimas moderniai šeimai.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Gorenje |
| Gamintojo kodas | WPNEI84SBSWIFI/PL |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | B |
| Energijos sąnaudos per metus | 53kWh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.53kWh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 47l |
| Gręžimo klasė | B |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 218min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76dB |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Tipas | Skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 46.5cm |
| Spalva | Balta |
| Inverterinis variklis | Nenurodyta |
| Laikmatis | Taip |
| Greitas skalbimas | Taip |
| Skalbimas be gręžimo | Taip |
| Ekonomiškas skalbimas | Taip |
| Papildomas skalavimas | Taip |
| Lengvas lyginimas | Ne |
| Kitos skalbimo programos | Mix, Švelnus gręžimas |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | Taip |
| Garų funkcija | Ne |
| Skalbimo programos pauzė | Taip |
| Skalbimo eigos indikacija | Taip |
| Rankinis temperatūros valdymas | Taip |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | Taip |
| Apsauga nuo vaikų | Taip |
| Valdymas | Elektroninis |
| Išmanus įrenginys | Ne |