*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Gorenje WPNEI84A1SWIFI yra modernaus dizaino skalbimo mašina, puikiai tinkanti jūsų namams. Su 8 kg talpa, ji lengvai susidoroja su dideliais skalbinių kiekiais.
Ši mašina pasižymi energijos klase A, todėl ji yra efektyvi ir sumažina energijos sąnaudas, naudoja tik 0.4 kWh per ciklą. Tai ne tik ekologiškas, bet ir ekonomiškas sprendimas.
Gorenje WPNEI84A1SWIFI funkcija Wi-Fi leidžia kontroliuoti skalbimą nuotoliniu būdu, suteikiant jums patogumą ir laisvę. Jūs galite pradėti, sustabdyti ir stebėti skalbimo procesą išmaniajame telefone.
Su 1400 aps./min. gręžimo greičiu ir gręžimo klasė B, ši mašina efektyviai iššalina vandenį, sutrumpindama džiovinimo laiką.
Be to, patogus elektroninis valdymas leidžia lengvai pasirinkti tinkamas programas, o jos kompaktiški matmenys (85 cm aukščio, 60 cm pločio, 54.5 cm gylio) užtikrina, kad ji tilps bet kuriame interjere.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Gorenje |
| Gamintojo kodas | WPNEI84A1SWIFI/EN |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | A |
| Energijos sąnaudos per metus | 40kWh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.4kWh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 47l |
| Gręžimo klasė | B |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 212min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76dB |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Tipas | Skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 54.5cm |
| Spalva | Balta |
| Valdymas | Elektroninis |
| Išmanus įrenginys | Taip |