*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Beko BM1WFU39225WPB yra itin efektyvi skalbimo mašina, kurios maksimali apkrova siekia 9 kg. Jos energijos efektyvumo klasė B padeda taupyti elektros energiją, todėl sutaupysite pinigų už komunalines paslaugas.
Skalbimo mašina pasižymi maksimalia gręžimo greičiu 1200 aps./min, o jos triukšmo lygis siekia tik 76 dB. Tai garantuoja, kad skalbimas bus tylus ir nedrums jūsų kasdienio gyvenimo.
Itin funkcionali, ši mašina turi greito skalbimo, ekonomiško skalbimo ir skalbimo pradžios atidėjimo funkcijas. Tai leidžia pasirinkti tinkamiausią programą atsižvelgiant į jūsų poreikius.
Beko BM1WFU39225WPB taip pat siūlo rankinį temperatūros ir gręžimo greičio valdymą, kas suteikia galimybę pritaikyti skalbimo procesą pagal individualius pageidavimus.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Beko |
| Gamintojo kodas | BM1WFU39225WPB |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | B |
| Energijos sąnaudos per metus | 57kWh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.57kWh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.3 |
| Metinės vandens sąnaudos | 49l |
| Gręžimo klasė | A |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76dB |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Tipas | Skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 54.6cm |
| Spalva | Balta |
| Laikmatis | Taip |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | Taip |
| Ekonomiškas skalbimas | Taip |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | Taip |
| Skalbimo programos pauzė | Taip |
| Skalbimo eigos indikacija | Taip |
| Rankinis temperatūros valdymas | Taip |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | Taip |
| Apsauga nuo vaikų | Taip |
| Automatinis svėrimas | Nenurodyta |
| Valdymas | Elektroninis |
| Valdymo skydelio kalba | Lenkų k. |
| Išmanus įrenginys | Ne |