*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Candy BR 410B8-S yra efektyvi ir stilinga balta skalbyklė, skirta 10 kg skalbinių, užtikrinanti aukštą plovimo kokybę.
Ši skalbyklė su 16 programų leidžia pasirinkti tinkamiausią variantą pagal Jūsų poreikius, įskaitant medvilnės, intensyvaus skalbimo ir greito skalbimo programas.
Mažas energijos suvartojimas ir ekonomiškas skalbimas suteikia galimybę sutaupyti, o garų funkcija užtikrina gilesnį skalbimą ir mažina raukšles.
Su elektroniniu valdymu ir dideliu ekranėliu, Candy BR 410B8-S yra lengvai naudojama ir prisitaikanti prie Jūsų individualių poreikių.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Candy |
| Gamintojo kodas | - |
| Maks. skalbinių svoris | 10kg |
| Energijos klasė | A |
| Energijos sąnaudos per metus | 41kWh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kWh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 4800l |
| Gręžimo klasė | B |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 238min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72dB |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Tipas | Skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 62.00kg |
| Plovimo klasė | Nenurodyta |
| Vandens sąnaudos ciklui | 48l |
| Spalva | Balta |
| Inverterinis variklis | Nenurodyta |
| Ekranas | Taip |
| Laikmatis | Taip |
| Skalbimo programų skaičius | 16 |
| Greitas skalbimas | Taip |
| Skalbimas be gręžimo | Nenurodyta |
| Ekonomiškas skalbimas | Taip |
| Papildomas skalavimas | Taip |
| Kitos skalbimo programos | Medvilnės programa, Intensyvus skalbimas, Eco, Mišri įkrova, Greita programa |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | Taip |
| Garų funkcija | Taip |
| Skalbimo programos pauzė | Taip |
| Skalbimo eigos indikacija | Nenurodyta |
| Rankinis temperatūros valdymas | Taip |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | Taip |
| Apsauga nuo vaikų | Nenurodyta |
| Valdymas | Elektroninis |
| Valdymo skydelio kalba | Anglų k. |
| Išmanus įrenginys | Taip |
| Savybės | Garų funkcija |