*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Candy TOP TCA283DR2-S yra moderni laisvai statoma skalbimo mašina, skirta patogiam ir efektyviam skalbimui. Su 8 kg talpa, ji puikiai tinka šeimoms.
Ši mašina pasižymi energijos efektyvumo klase D, tad padeda taupyti energiją ir vandenį. Metinės energijos sąnaudos yra 73 kWh, o vandens - 44 l.
Su maksimaliais 1200 aps./min. gręžimo greičiu, skalbiniai bus greičiau išdžiūvę, o aukštas triukšmo lygis siekia 79 dB.
Candy TOP TCA283DR2-S siūlo patogią išmantinimo funkciją, leidžiančią lengvai valdyti mašiną ir pasiekti geriausių rezultatų.
Jos elegantiška pilka spalva ir kompaktiški matmenys (86 cm aukščio, 40,5 cm pločio ir 60 cm gylio) puikiai įsilieja į bet kokį interjerą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Candy |
| Gamintojo kodas | TOP TCA283DR2-S |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | D |
| Energijos sąnaudos per metus | 73kWh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kWh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 44l |
| Gręžimo klasė | B |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 79dB |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Tipas | Skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 86cm |
| Plotis | 40.5cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | -kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Spalva | Pilka |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | -kg |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Išmanus įrenginys | Taip |