*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Electrolux EW8F5417SAC yra pažangi skalbimo mašina, skirta efektyviam ir kokybiškam skalbimui. Su įspūdingu 10 kg skalbinių įkrovos pajėgumu, ji puikiai tinka tiek mažoms, tiek didelėms šeimoms.
Ši mašina turi modernų SmartSelect valdymą, leidžiantį lengvai pasirinkti optimalią programą įvairiems skalbiniams. Tai padeda sutaupyti energiją, laiką ir vandenį, automatiškai reguliuojant skalbimo ciklo trukmę, gręžimo greitį ir temperatūrą.
Inverterinis variklis užtikrina mažą triukšmingumą ir ilgaamžiškumą, o SensiCare System™ pritaiko skalbimo ciklo laiką pagal įkrovą, garantuodamas optimalias vandens sąnaudas. Taip pat yra speciali UltraCare™ sistema, kuri pagerina skalbimo priemonių įsisavinimą.
EW8F5417SAC siūlo net 13 programų, įskaitant SteamRefresh, idealią gležniems drabužiams. Mašina veiksmingai valo audinius ir yra aprūpinta daugybe papildomų funkcijų, tokių kaip Pause&Add ir WiFi valdymas, leidžiančių prisitaikyti prie bet kokios situacijos.
Galiausiai, šis modelis išsiskiria tylia veikla ir specialia izoliavimo sistema, todėl galite skalbti bet kuriuo paros metu nesukeldami triukšmo.
| Modelis | EW8F5417SACE |
| Tipas | Skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Spalva | Balta |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 59.7cm |
| Gylis | 63.6cm |
| Maks. skalbinių svoris | 10kg |
| Energijos klasė | A |
| Gręžimo klasė | B |
| Maks. gręžimo apsukos | 1400 aps./min |
| Skalbinių įkrova | 10kg |
| Vandens sąnaudos 'Eco 40-60' ciklui | 50l |
| Energijos sąnaudos 100 'Eco 40-60' ciklų | 26kWh |
| Garso lygio klasė | A |
| Triukšmo lygis gręžiant | 72 dB |
| Programų skaičius | 13 |
| Išmanus įrenginys | Ne |