*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
AEG LFR73944F yra moderni skalbimo mašina, skirta patenkinti jūsų skalbimo poreikius. Su 9 kg talpa, ši mašina idealiai tinka šeimoms, užtikrindama, kad jūsų skalbiniai būtų švarūs ir gaivūs.
A energijos klasė garantuoja mažesnes energijos sąnaudas, todėl galėsite mėgautis ne tik švariais drabužiais, bet ir mažesnėmis elektros sąskaitomis. Efektyvus energijos sunaudojimas per ciklą yra tik 0.39 kWh.
Ši skalbimo mašina pasižymi gręžimo greičiu iki 1200 aps./min., leidžiančiu greitai ir efektyviai išgręžti drabužius, taip sutrumpinant džiovinimo laiką. Laisvai statomas dizainas leidžia lengvai pritaikyti ją bet kurioje savo namų erdvėje.
Su paprastu elektroniniu valdymu ir ekranu, valdyti mašiną yra labai patogu. Dėl šių funkcijų skalbimas tampa ne tik lengvesnis, bet ir malonesnis.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | AEG |
| Gamintojo kodas | LFR73944FE |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | A |
| Energijos sąnaudos per metus | 39kWh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.39kWh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | B |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 228min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 74dB |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Tipas | Skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 57.2cm |
| Plovimo klasė | Nenurodyta |
| Vandens sąnaudos ciklui | 45l |
| Spalva | Balta |
| Inverterinis variklis | Nenurodyta |
| Laikmatis | Nenurodyta |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Skalbimas be gręžimo | Nenurodyta |
| Ekonomiškas skalbimas | Nenurodyta |
| Papildomas skalavimas | Nenurodyta |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | Nenurodyta |
| Garų funkcija | Nenurodyta |
| Skalbimo programos pauzė | Nenurodyta |
| Skalbimo eigos indikacija | Nenurodyta |
| Rankinis temperatūros valdymas | Nenurodyta |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | Nenurodyta |
| Apsauga nuo vaikų | Nenurodyta |
| Automatinis svėrimas | Nenurodyta |
| Valdymas | Elektroninis |
| Išmanus įrenginys | Taip |
| Savybės | Ekranas |