*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
„Daewoo DWD-FV1021SK“ skalbimo mašina sujungia elegantišką dizainą ir aukščiausią našumą, ideali didelėms šeimoms su 10 kg talpa.
Ši mašina siūlo 14 skirtingų programų, tarp jų „My Cycle“, „Steam Wash“ ir „Eco Wash“, užtikrinant optimalų skalbimo efektyvumą.
Inovatyvus jutiklinis valdymo skydelis su ryškiomis spalvotomis piktogramomis palengvina mašinos naudojimą ir leidžia greitai pasirinkti reikiamą programą.
Garų funkcija giliai įsiskverbia į audinius, efektyviai pašalindama dėmes ir alergenus, tuo pačiu metu suminkštindama skalbinius.
Ši skalbimo mašina turi A klasės energijos efektyvumo sertifikatą, leidžiančią sutaupyti laiką ir energiją, tuo pačiu užtikrinant švarius ir higieniškus drabužius.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Daewoo |
| Gamintojo kodas | Nenurodyta |
| Maks. skalbinių svoris | 10kg |
| Energijos klasė | A |
| Energijos sąnaudos per metus | -kWh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.51kWh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.5 |
| Metinės vandens sąnaudos | 9900l |
| Gręžimo klasė | B |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 75dB |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Tipas | Skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 60cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | 51l |
| Ekrano tipas | Skaitmeninis LED |
| Spalva | Pilka |
| Inverterinis variklis | Inverterinis variklis |
| Ekranas | Taip |
| Skalbimo programų skaičius | 14 |
| Greitas skalbimas | Taip |
| Skalbimas be gręžimo | Taip |
| Ekonomiškas skalbimas | Taip |
| Papildomas skalavimas | Taip |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | Taip |
| Garų funkcija | Taip |
| Skalbimo programos pauzė | Taip |
| Rankinis temperatūros valdymas | Taip |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | Taip |
| Apsauga nuo vaikų | Taip |
| Valdymas | Liečiamasis skydelis su laikmačiu |
| Išmanus įrenginys | Ne |