*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
„Daewoo“ DWD CS1014 skalbimo mašina yra modernus sprendimas Jūsų namams su 10 kg talpa ir 1400 aps./min. greičiu, užtikrinančiu aukštą našumą.
Ši mašina pasižymi pažangiomis funkcijomis, tokiomis kaip „Storm Wash“, „Steam“, ir „My Cycle“, leidžiančiomis pritaikyti skalbimą įvairiems audiniams.
Garų skalbimo technologija efektyviai pašalina nešvarumus, bakterijas ir alergenus, todėl drabužiai tampa švarūs ir malonūs dėvėti.
Spalvotas jutiklinis ekranas užtikrina intuityvų valdymą, o modernus dizainas su dvigubomis durelėmis puikiai dera į bet kurią aplinką.
Naudodami šią skalbimo mašiną, galite būti užtikrinti, kad jūsų skalbiniai bus ne tik švarūs, bet ir gerai prižiūrėti, sumažinant raukšlių susidarymą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Daewoo |
| Gamintojo kodas | Nenurodyta |
| Maks. skalbinių svoris | 10kg |
| Energijos klasė | A |
| Energijos sąnaudos per metus | 103kWh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.47kWh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 1 |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | B |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72dB |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Tipas | Skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 60cm |
| Energijos sąnaudos | Nenurodyta |
| Plovimo klasė | A |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Spalva | Balta |
| Inverterinis variklis | Inverterinis variklis |
| Ekranas | Taip |
| Skalbimo programų skaičius | 16 |
| Greitas skalbimas | Taip |
| Ekonomiškas skalbimas | Taip |
| Papildomas skalavimas | Taip |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | Taip |
| Garų funkcija | Taip |
| Skalbimo programos pauzė | Taip |
| Skalbimo eigos indikacija | Taip |
| Rankinis temperatūros valdymas | Taip |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | Taip |
| Apsauga nuo vaikų | Taip |
| Valdymas | Liečiamasis skydelis su laikmačiu |
| Valdymo skydelio kalba | Nenurodyta |
| Išmanus įrenginys | Ne |