*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Xiaomi Mijia QMP4603EU Pro yra moderni skalbyklė džiovyklė su dideliu 9 kg skalbinių talpumu, puikiai tinkanti didesnėms šeimoms.
Ši skalbyklė pasižymi aukštu energijos efektyvumu (A), todėl padeda sumažinti elektrinės sąskaitos, o tai ekologiškas pasirinkimas.
Su 1400 aps./min gręžimo greičiu, ji efektyviai išdžiovina drabužius, sumažindama laiką, reikalingą džiovinimui.
Šio įrenginio triukšmo lygis siekia 71 dB, tad jis nesukels diskomforto jūsų namuose, o baltos spalvos dizainas puikiai derės prie bet kurios virtuvės interjero.
Išmanios technologijos leidžia patogiai valdyti skalbimo procesą, o ergonomiškas dizainas užtikrina lengvą naudojimą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Gamintojo kodas | Nenurodyta |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | A |
| Energijos sąnaudos per metus | 306kWh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kWh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 4 |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | B |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 71dB |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Tipas | Skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 57cm |
| Svoris | -kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Spalva | Balta |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | -kg |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Išmanus įrenginys | Taip |