*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Indesit MTWA 71252 W yra efektyvi skalbimo mašina, skirta patogiam ir kokybiškam skalbimui. Jos 7 kg talpa puikiai tinka šeimoms ir mažesnėms namų ūkiams.
Ši mašina pasižymi energijos efektyvumo klase E, kas užtikrina mažas energijos sąnaudas, o per metus sunaudojama tik 78 kWh. Taip pat, naudodama tik 0.78 kWh vienam ciklui, ji labiau tausos jūsų piniginę.
Grežimo klasė B ir 1200 aps./min greitis garantuoja efektyvų skalbimo procesą, o maksimalus triukšmo lygis, siekiantis 76 dB, yra priimtinas. Taigi, galėsite skalbti be didelių triukšmo rūpesčių.
Balta spalva puikiai įsilies į bet kurio interjero dizainą, o laisvai statomasmontavimo tipas leidžia ją lengvai integruoti į jūsų namus.
Pasirinkite Indesit MTWA 71252 W skalbimo mašiną ir mėgaukitės kokybišku skalbimu bei patogiu naudojimu.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | INDESIT |
| Gamintojo kodas | Nenurodyta |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | E |
| Energijos sąnaudos per metus | 78kWh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.78kWh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 9600l |
| Gręžimo klasė | B |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76dB |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Tipas | Skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 54cm |
| Spalva | Balta |
| Išmanus įrenginys | Ne |