*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Electrolux EW7TN3372 skalbimo mašina suteikia galimybę efektyviai prižiūrėti jūsų drabužius, mažinant raukšles su pažangia SteamCare sistema. Garų pagalba drabužiai po skalbimo atrodo tvarkingesni, o jų priežiūra yra paprastesnė.
SensiCare sistema automatiškai prisitaiko prie jūsų paramos svorio, užtikrindama, kad drabužiai būtų švelniai skalbiami, o jų išvaizda ilgiau išlaikoma nepriekaištinga. Be to, SoftPlus programa garantuoja minkštesnius ir maloniau kvepiančius drabužius.
Mašinos Eco TimeManager funkcija leidžia taupyti energiją, nes skalbimo ciklai yra pritaikomi pagal įkrovą, taip užtikrinant efektyvų skalbimą. AntiAllergy programa padeda pašalinti alergizuojančius dirgiklius, padarant drabužius saugesniais net ir jautriausiai odai.
Su 7 kg talpa ir maksimaliai 1251 aps./min besisukančiu būgnu, ši mašina yra ideali jūsų namams. Įrengta LCD ekranu ir turinti 14 įvairių skalbimo programų, ji užtikrins, kad jūsų drabužiai bus prižiūrimi tinkamai ir efektyviai.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Gamintojo kodas | EW7TN3372 |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | C |
| Energijos sąnaudos per metus | 60kWh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.595kWh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.1 |
| Metinės vandens sąnaudos | 48l |
| Gręžimo klasė | B |
| Gręžimo greitis | 1300aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 205min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | 5min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 79dB |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Tipas | Skalbimo mašina pakraunama iš viršaus |
| Matmenys, svoris (be išsikišimų) | 890 x 400 x 600 mm; 59000 g |
| Aukštis | 89cm |
| Plotis | 40cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 59kg |
| Plovimo klasė | B |
| Vandens sąnaudos ciklui | 45l |
| Ekrano tipas | LCD |
| Spalva | Balta |
| Inverterinis variklis | Taip |
| Ekranas | Ne |
| Skalbimo programos, funkcijos | Eco 40–60; Medvilnė; Sintetika; Subtilus; Garai; Kašmyro garai; Gręžimas/Nusausinimas; Skalavimas; Kūdikių daiktai; Greita 14 min.; Antialerginė; Striukės; Džinsas; Vilna/Šilkas |
| Skalbimo programų skaičius | 14 |
| Greitas skalbimas | Taip |
| Skalbimas be gręžimo | Taip |
| Ekonomiškas skalbimas | Taip |
| Papildomas skalavimas | Taip |
| Lengvas lyginimas | Taip |
| Kitos skalbimo programos | Antialerginė programa; Šilkinių skalbinių programa |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | Taip |
| Garų funkcija | Taip |
| Skalbimo programos pauzė | Taip |
| Skalbimo eigos indikacija | Taip |
| Rankinis temperatūros valdymas | Taip |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | Taip |
| Kita informacija | SteamCare; SensiCare; SoftPlus; Eco TimeManager; AntiAllergy programa; SoftAccess dangtis; Automatinis būgno angos išdėstymas |
| Apsauga nuo vaikų | Taip |
| Automatinis svėrimas | Taip |
| Valdymas | Elektroninis |
| Išmanus įrenginys | Ne |