*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Paisant savo kompaktiško dydžio, Toshiba TW-BL70A2PL skalbimo mašina siūlo puikias funkcijas, užtikrinančias efektyvų skalbimą 6 kg svoriu.
Ši mašina turi BE energijos klasę, todėl yra ekonomiška ir draugiška aplinkai, sunaudodama tik 49 kWh per metus.
Inverterinis variklis užtikrina tylesnį darbą, o 1200 aps./min. gręžimo greitis garantuoja greitesnį drabužių džiūvimą.
Šiame modele yra elektroninis valdymas, laikmatis ir galimybė atidėti skalbimo pradžią, kas suteikia papildomą patogumą.
Garų funkcija ir įvairios skalbimo programos, įskaitant vilnonių drabužių skalbimą, padeda prisitaikyti prie skirtingų tekstilės rūšių.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Toshiba |
| Gamintojo kodas | Nenurodyta |
| Maks. skalbinių svoris | 6kg |
| Energijos klasė | B |
| Energijos sąnaudos per metus | 49kWh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.049kWh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | C |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 138min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76dB |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Tipas | Siaura skalbimo mašina |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 44cm |
| Svoris | 68kg |
| Plovimo klasė | A |
| Vandens sąnaudos ciklui | 43l |
| Spalva | Pilka |
| Inverterinis variklis | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Laikmatis | Taip |
| Greitas skalbimas | Taip |
| Skalbimas be gręžimo | Taip |
| Ekonomiškas skalbimas | Taip |
| Papildomas skalavimas | Taip |
| Lengvas lyginimas | Ne |
| Kitos skalbimo programos | Vilnos skalbimo programa |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | Taip |
| Garų funkcija | Taip |
| Skalbimo programos pauzė | Taip |
| Rankinis temperatūros valdymas | Taip |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | Taip |
| Apsauga nuo vaikų | Taip |
| Valdymas | Elektroninis |
| Išmanus įrenginys | Taip |
| Savybės | Greitas skalbimo ciklas |