*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Electrolux EW6TN5061FI – iš viršaus pakraunama skalbyklė, skirta efektyviai kasdieninei drabužių priežiūrai. Su SensiCare sistema, ši skalbyklė automatiškai nustato programos trukmę pagal skalbinių kiekį, užtikrindama optimalų vandens ir energijos suvartojimą.
Laiko taupymo funkcija TimeSave leidžia greičiau išskalbtus drabužius – iki 50% greičiau, neprarandant skalbimo kokybės. Galite lengvai pritaikyti skalbimo ciklą medicininėms arba sintetinėms medžiagoms.
Atidedamo starto funkcija leidžia jums valdyti, kada pradedamas skalbimo ciklas, kad rūbai neišsilaikytų drabužių skalbyklėje ir būtų visuomet gaivūs.
Antialerginė programa efektyviai šalina dirgiklius, o „Woolmark Blue“ sertifikuotas ciklas leidžia skalbti vilnonius drabužius, išlaikant jų minkštumą ir formą.
Ši kabelinė skalbyklė turi šiuolaikišką dizainą, skystųjų kristalų ekraną ir yra klasifikuojama pagal energijos vartojimą D klasėje, su 6 kg talpa, gaiviu balto atspalvio dizainu.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Gamintojo kodas | - |
| Maks. skalbinių svoris | 6kg |
| Energijos klasė | D |
| Energijos sąnaudos per metus | 65kWh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.65kWh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 41l |
| Gręžimo klasė | C |
| Gręžimo greitis | 1000aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 197min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 75dB |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Tipas | Skalbimo mašina pakraunama iš viršaus |
| Matmenys, svoris (be išsikišimų) | 850 x 400 x 599 mm |
| Aukštis | 89cm |
| Plotis | 40cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | -kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Ekrano tipas | Skystųjų kristalų ekranas |
| Spalva | Balta |
| Inverterinis variklis | Taip |
| Skalbimo programos, funkcijos | SensiCare sistema, TimeSave, Atidėto starto funkcija, Antialerginė programa su garais, Woolmark Blue vilnos ciklas, Šilko programa, Apsauga nuo užliejimo |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Skalbimas be gręžimo | Taip |
| Ekonomiškas skalbimas | Taip |
| Papildomas skalavimas | Taip |
| Kitos skalbimo programos | Antialerginė programa, Šilkinių skalbinių programa, Vilnos programa |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | Taip |
| Garų funkcija | Taip |
| Skalbimo programos pauzė | Taip |
| Skalbimo eigos indikacija | Taip |
| Rankinis temperatūros valdymas | Taip |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | Taip |
| Apsauga nuo vaikų | Ne |
| Automatinis svėrimas | Nenurodyta |
| Valdymas | Elektroninis |
| Valdymo skydelio kalba | Nenurodyta |
| Išmanus įrenginys | Ne |