*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Išmanioji „Candy CSWS 4752DWE/1-S“ skalbyklė-džiovyklė yra puikus sprendimas, leidžiantis lengvai ir efektyviai prižiūrėti drabužius. Šis prietaisas siūlo modernią NFC technologiją, suteikiančią galimybę valdyti skalbimo procesą tiesiai iš jūsų išmaniojo telefono.
„Candy“ skalbimo mašina ne tik sumažina elektros ir vandens sąnaudas, bet ir dėka jautrių svorio jutiklių optimizuoja skalbimo ciklą. Galite sutaupyti iki 70 % vandens ir energijos, jei užpildysite mašiną iki pusės.
Specialūs „Smart Cycles“ ir „My Statistics“ funkcijos leidžia pasirinkti tinkamiausius ciklus ir optimizuoti jūsų skalbimo įpročius. Taip pat galite atidėti skalbimą iki 24 valandų, kas suteikia papildomą lankstumą jūsų kasdienybėje.
Skalbimo mašina pasižymi puikiu gręžimo efektyvumu ir gali veikti nesukeldama triukšmo. Naudojant šią mašiną, jūsų skalbiniai bus švarūs ir gaivūs, o jūs sutaupysite laiko ir energijos.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Candy |
| Gamintojo kodas | CSWS 4752DWE/1-S |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | E |
| Energijos sąnaudos per metus | 326kWh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.59kWh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | C |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | -dB |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Tipas | Skalbimo mašina su džiovykle |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 53cm |
| Svoris | 60kg |
| Spalva | Balta |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | 5kg |
| Ekranas | Taip |
| Išmanus įrenginys | Ne |
| Savybės | Ekranas |