*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Bosch WKD28543 yra laisvai pastatoma skalbimo mašina su džiovykle, sukurta užtikrinti efektyvumą ir patogumą jūsų buityje.
Ši mašina pasižymi balta spalva ir moderniu dizainu, o jos maksimali skalbimo įkrova siekia 7 kg, džiovinimo - 4 kg. Su „AllergyPlus“ programa, ji puikiai tinka alergiškiems asmenims.
Su LCD ekranu ir mygtukų valdymu, galite lengvai pasirinkti iš įvairių skalbimo programų. „ExtraShort 15'“ programa leidžia greitai išskalbti ir išdžiovinti drabužius.
Mašina užtikrina ramybę, nes veikia tyliai, triukšmo lygis siekia tik 72 dB. Be to, „AquaStop“ vandens apsaugos sistema suteikia papildomą saugumą.
Dėl automatinių vandens lygio reguliavimo ir šiuolaikinių energijos vartojimo sprendimų, šis prietaisas yra tikrai ekonomiškas pasirinkimas kasdieniam naudojimui.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | BOSCH |
| Gamintojo kodas | WKD28543EU |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | E |
| Gręžimo klasė | B |
| Gręžimo greitis | 1355aps./min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72dB |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Tipas | Skalbimo mašina su džiovykle |
| Plotis | 595cm |
| Svoris | 82900kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 44l |
| Ekrano tipas | LCD |
| Spalva | Balta |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | 4kg |
| Inverterinis variklis | Ne |
| Skalbimo programos, funkcijos | AllergyPlus, ExtraShort 15', Pūkų skalavimas, Mišimas/Quick Mix, Gręžimas/Nusausinimas, Šaltas plovimas, Sportinė apranga, Likusio laiko rodymas |
| Laikmatis | Taip |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | Taip |
| Skalbimas be gręžimo | Taip |
| Ekonomiškas skalbimas | Taip |
| Papildomas skalavimas | Taip |
| Kitos skalbimo programos | Antialerginė programa, Mix, Šilkinių skalbinių programa, Sportinė apranga |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | Taip |
| Skalbimo programos pauzė | Nenurodyta |
| Skalbimo eigos indikacija | Taip |
| Rankinis temperatūros valdymas | Taip |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | Taip |
| Apsauga nuo vaikų | Taip |
| Valdymas | Elektroninis |
| Valdymo skydelio kalba | Nenurodyta |
| Išmanus įrenginys | Ne |