*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Whirlpool TDLRB 6251BS yra kompaktiška iš viršaus pakraunama skalbyklė, specialiai sukurta mažiems ir vidutinio dydžio namų ūkiams, norintiems efektyviai skalbti.
Su šia skalbykle patogiai pakrausite ir iškrausite skalbinius, net esant ribotoms erdvėms. Elegantiška balta apdaila suteikia modernaus akcento bet kuriai erdvei.
Su 6 kg talpa, ši skalbyklė puikiai tinka kasdieniams šeimos poreikiams. Be to, B energijos klasės efektyvumas garantuoja mažesnes elektros sąnaudas.
Galingas 1151 apsisukimų per minutę sukimo greitis užtikrina, kad drabužiai bus išskalbiami sausesni, taip sutrumpinant džiovinimo laiką. Tylus veikimas leidžia skalbti ramiai, nes net maksimaliai sukant triukšmo lygis yra nedidelis.
Pasirinkite Whirlpool TDLRB 6251BS, jei vertinate kokybę, efektyvumą ir patogumą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Whirlpool |
| Gamintojo kodas | TDLRB 6251BS |
| Maks. skalbinių svoris | 6kg |
| Energijos klasė | B |
| Energijos sąnaudos per metus | 48kWh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.48kWh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | B |
| Gręžimo greitis | 1151aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 195min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 79dB |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Tipas | Skalbimo mašina pakraunama iš viršaus |
| Aukštis | 90cm |
| Plotis | 40cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 56kg |
| Plovimo klasė | Nenurodyta |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Ekrano tipas | LED |
| Spalva | Balta |
| Inverterinis variklis | Nenurodyta |
| Ekranas | Taip |
| Laikmatis | Taip |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | Taip |
| Ekonomiškas skalbimas | Taip |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | Taip |
| Garų funkcija | Ne |
| Skalbimo programos pauzė | Taip |
| Skalbimo eigos indikacija | Taip |
| Rankinis temperatūros valdymas | Taip |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | Taip |
| Automatinis svėrimas | Taip |
| Valdymas | Elektroninis |
| Išmanus įrenginys | Ne |