*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
LG F4WR513SBW skalbyklė yra idealus sprendimas dideliems namų ūkiams, ieškantiems efektyvaus ir energiją taupančio prietaiso. Su A energijos klase ši skalbyklė ne tik galinga, bet ir ekonomiška, leidžianti taupyti jūsų finansus.
Didelė 13 kg talpa leidžia lengvai tvarkyti didelius skalbinių kiekius, todėl tai puikus pasirinkimas šeimoms. Be to, pažangus variklis ir kintamo sukimosi greičio galimybės užtikrina, kad drabužiai bus mažiau drėgni ir greičiau išdžius.
Garų funkcija padeda efektyviai pašalinti dėmes ir alergenus, todėl jūsų drabužiai bus ne tik švarūs, bet ir higieniški. Tylus veikimas užtikrina, kad skalbyklė netrukdys jūsų kasdienybėje.
Paprastas ir intuityvus elektroninis valdymo skydelis supaprastina naudojimą, o įvairios skalbimo programos suteikia galimybę pritaikyti skalbimą pagal jūsų audinius ir nešvarumus. Su LG F4WR513SBW jūs galėsite mėgautis nepriekaištingomis skalbinių rezultatais!
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | LG |
| Gamintojo kodas | F4WR513SBW |
| Maks. skalbinių svoris | 13kg |
| Energijos klasė | A |
| Energijos sąnaudos per metus | 44kWh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kWh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 5800l |
| Gręžimo klasė | A |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 240min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72dB |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Tipas | Skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 61.5cm |
| Svoris | 73kg |
| Plovimo klasė | Nenurodyta |
| Vandens sąnaudos ciklui | 58l |
| Ekrano tipas | Nenurodyta |
| Spalva | Balta |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | -kg |
| Inverterinis variklis | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Skalbimo programos, funkcijos | Greitas skalbimo ciklas; Garų funkcija; Antialerginė programa; Atidėto skalbimo funkcija |
| Laikmatis | Ne |
| Skalbimo programų skaičius | 12 |
| Greitas skalbimas | Taip |
| Skalbimas be gręžimo | Nenurodyta |
| Ekonomiškas skalbimas | Taip |
| Papildomas skalavimas | Taip |
| Lengvas lyginimas | Taip |
| Kitos skalbimo programos | Medvilnės programa, Sporto programa, Antklodės skalbimo programa, Eco, Mišri įkrova, Delikatus skalbimas, Lengvai prižiūrimi audiniai, Greita programa, Antialerginė programa |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | Taip |
| Garų funkcija | Taip |
| Skalbimo programos pauzė | Taip |
| Skalbimo eigos indikacija | Nenurodyta |
| Rankinis temperatūros valdymas | Taip |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | Taip |
| Kita informacija | Apsauga nuo užliejimo |
| Apsauga nuo vaikų | Taip |
| Automatinis svėrimas | Nenurodyta |
| Valdymas | Elektroninis |
| Valdymo skydelio kalba | Anglų k. |
| Išmanus įrenginys | Ne |
| Savybės | Inverterinis variklis, Ekranas, Vaikų sauga, Garų funkcija, Atidėto skalbimo funkcija, Greitas skalbimo ciklas, Lengvas lyginimas |