*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Indesit MTWA71252WPL yra efektyvi skalbimo mašina, skirta maksimaliai 7 kg skalbinių svoriui, užtikrinanti puikius rezultatus kiekvieną kartą.
Ši mašina pasižymi energijos efektyvumo klase EE, kas padeda sumažinti energetines sąnaudas ir taupyti. Energijos sąnaudos per metus siekia 78 kWh, o ciklo metu sunaudojama tik 0.78 kWh.
Gręžimo klasė B ir 1200 aps./min greitis leidžia efektyviai išdžiovinti drabužius, o standartinės programos laikas yra 205 minutės, užtikrinantis gerą skalbimo kokybę.
Su savo moderniu elektroniniu valdymu ir laisvai statomu dizainu, ši mašina puikiai tinka bet kokiai virtuvei.
Indesit MTWA71252WPL – tai patikimas partneris, padedantis palaikyti švarą ir komfortą jūsų namuose.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | INDESIT |
| Gamintojo kodas | MTWA71252WPL |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | E |
| Energijos sąnaudos per metus | 78kWh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.78kWh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.5 |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | B |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 205min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76dB |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Tipas | Skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 54cm |
| Spalva | Balta |
| Valdymas | Elektroninis |
| Išmanus įrenginys | Ne |