*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
„Bosch WGG244FTSN“ skalbyklė yra tvirtas ir efektyvus prietaisas, kuris puikiai tinka namų ūkiams, reikalingiems greitai ir lengvai tvarkyti didelius skalbinių kiekius.
Dėl iš priekio įkraunamos konstrukcijos, ši skalbyklė užtikrina patogumą ir efektyvumą, o 14 specializuotų programų leidžia prisitaikyti prie įvairių skalbimo poreikių.
A energijos vartojimo efektyvumo klasė garantuoja mažas energijos sąnaudas, tad galėsite ne tik efektyviai skalbti, bet ir taupyti energiją.
Inverterinis variklis užtikrina tylią ir sklandžią skalbimo eigą, o patogios funkcijos, tokios kaip greito skalbimo ir atidėto paleidimo galimybės, suteikia papildomo komforto.
Elektroninis ekranas ir rankinis temperatūros bei sukimosi greičio valdymas leidžia lengvai pritaikyti skalbimo parametrus, tuo pačiu užtikrinant saugumą su įmontuotu užrakto nuo vaikų sprendimu.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | BOSCH |
| Gamintojo kodas | WGG244FTSN |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | A |
| Energijos sąnaudos per metus | 49kWh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kWh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | B |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 228min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 71dB |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Tipas | Skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 59cm |
| Svoris | 73.6kg |
| Plovimo klasė | A |
| Vandens sąnaudos ciklui | 50l |
| Ekrano tipas | LED |
| Spalva | Balta |
| Inverterinis variklis | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Skalbimo programos, funkcijos | Medvilnė, Sintetika, Mišrūs audiniai, Eco 40–60, Vilna, Švelni, Sportiniai, Greitas 15’/30’, Hygiene Plus, AntiStain, Skalavimas, Išgręžimas, Reload |
| Laikmatis | Taip |
| Skalbimo programų skaičius | 14 |
| Greitas skalbimas | Taip |
| Skalbimas be gręžimo | Nenurodyta |
| Ekonomiškas skalbimas | Taip |
| Papildomas skalavimas | Nenurodyta |
| Lengvas lyginimas | Taip |
| Kitos skalbimo programos | Medvilnės programa, Sporto programa, Eco, Mišri įkrova, Higienos programa |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | Taip |
| Garų funkcija | Ne |
| Skalbimo programos pauzė | Taip |
| Skalbimo eigos indikacija | Nenurodyta |
| Rankinis temperatūros valdymas | Taip |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | Taip |
| Kita informacija | Putų kontrolė |
| Apsauga nuo vaikų | Taip |
| Automatinis svėrimas | Taip |
| Valdymas | Elektroninis |
| Valdymo skydelio kalba | Nenurodyta |
| Išmanus įrenginys | Ne |
| Savybės | Vaikų sauga, Atidėto skalbimo funkcija |