*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Indesit BTWS6240PPLN yra patikima skalbimo mašina, skirta kiekvienam namų ūkiui. Su 6 kg talpa, ši mašina užtikrina efektyvų ir kokybišką skalbimą, pritaikytą jūsų poreikiams.
Energijos klasė C leidžia jums sutaupyti energijos sąnaudas, o metinės vandens sąnaudos yra tik 43 litrai. Mašina sugeba atlikti skalbimo ciklą sunaudodama vos 0.55 kWh energijos, todėl tai yra ekologiška ir ekonomiška pasirinkimo galimybė.
Gręžimo klasė B ir 1200 aps./min. greitis užtikrina gerą drabužių džiūvimo rezultatą. Veikimo triukšmo lygis neviršija 76 dB, tad galite skalbti bet kuriuo paros metu, nesukeldami nepatogumų.
Su standartiniu programos laiku, trunkančiu 195 minutes, Indesit BTWS6240PPLN leis jums skalbti efektyviai ir greitai. Balta spalva puikiai dera prie bet kokios virtuvės ar buitinės aplinkos.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | INDESIT |
| Gamintojo kodas | BTWS6240PPLN |
| Maks. skalbinių svoris | 6kg |
| Energijos klasė | C |
| Energijos sąnaudos per metus | 55kWh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.55kWh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 43l |
| Gręžimo klasė | B |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 195min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76dB |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Tipas | Skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 90cm |
| Plotis | 40cm |
| Gylis | 60cm |
| Spalva | Balta |
| Išmanus įrenginys | Ne |