*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Bosch WGG244ZISN yra aukštos kokybės skalbimo mašina, skirta efektyviam ir patogiam skalbimui. Su 9 kg talpa, ji puikiai tinka tiek mažoms, tiek didesnėms šeimoms.
Energijos klasė A užtikrina, kad jūsų energijos sąnaudos bus minimali, o metinis suvartojimas siekia tik 49 kWh. Su 0.489 kWh energijos sunaudojimu vienam ciklui, jūs galite ne tik taupyti pinigus, bet ir prisidėti prie aplinkosauginio sąmoningumo.
Max gręžimo greitis - 1400 aps./min. garantuoja efektyvų drabužių nusausinimą, kas padeda sumažinti laiko sąnaudas džiovinant. Triukšmo lygis iki 71 dB užtikrina ramybę namuose, ypač naktį, kai dažniausiai skalbiama.
Skalbimo mašina yra laisvai statoma ir pasižymi elegantiška balta spalva, lengvai pritaikoma bet kurioje virtuvėje ar skalbykloje. Elektroninis valdymas leidžia lengvai pasirinkti tinkamas programas pagal jūsų poreikius.
| Tipas | Skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Plotis | 59.8cm |
| Spalva | Balta |
| Aukštis | 84.5cm |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Energijos klasė | A |
| Gręžimo klasė | B |
| Prekės ženklas | BOSCH |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Maksimalus triukšmo lygis | 71dB |
| Metinės vandens sąnaudos | 50l |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.489kWh |
| Energijos sąnaudos per metus | 49kWh |