*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Electrolux EW7W2492E skalbimo mašina su džiovinimu suteikia patogų sprendimą užimtiems žmonėms. Jūs galite išskalbti ir išdžiovinti drabužius vienu ciklu, taip sutaupydami laiką ir energiją.
Su inovatyvia „SteamCare“ technologija, jūsų drabužiai bus atgaivinti garais, sutaupant iki 96 % vandens. Vos per 25 minutes „SteamRefresh“ programa atgaivins gležnius audinius, užtikrindama jų gaivumą.
„DualCare®“ sistema leidžia saugiai skalbti ir džiovinti net jautrius audinius, tokius kaip vilna, užtikrinant, kad jie nesusitrauks. Tai patvirtina „Woolmark Blue“ sertifikatas.
Greitas skalbimas ir džiovinimas yra įmanomas naudojant „OneGo 20/60min“ programą – įdėkite skalbinius ir per mažiau nei valandą turėsite paruoštus drabužius.
Suteikite savo drabužiams geriausią rūpestį su „CareDrum“ technologija, kuri švelniai prižiūri audinius ir sumažina jų dėvėjimosi efektyvumą. Tinkama ir vaikams, nes yra įdiegta vaikų saugos užrakinimo funkcija.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Gamintojo kodas | EW7W2492E |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | A |
| Energijos sąnaudos per metus | 47kWh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kWh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.5 |
| Metinės vandens sąnaudos | 4500l |
| Gręžimo klasė | B |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 207min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72dB |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Tipas | Skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 59.7cm |
| Gylis | 57.6cm |
| Svoris | -kg |
| Plovimo klasė | A |
| Vandens sąnaudos ciklui | 45l |
| Ekrano tipas | LED |
| Spalva | Balta |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | 5kg |
| Inverterinis variklis | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Laikmatis | Taip |
| Skalbimo programų skaičius | 14 |
| Greitas skalbimas | Taip |
| Skalbimas be gręžimo | Nenurodyta |
| Ekonomiškas skalbimas | Taip |
| Papildomas skalavimas | Taip |
| Kitos skalbimo programos | Medvilnės programa, Sintetikos skalbimo programa, Vilnos skalbimo programa, Džinsų skalbimas, Skalavimas, Atnaujinimo funkcija garais, Eco, Lauke dėvima apranga, Delikatus skalbimas, Greita programa, Higienos programa, Skalbyklės valymas |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | Taip |
| Garų funkcija | Taip |
| Skalbimo programos pauzė | Taip |
| Skalbimo eigos indikacija | Nenurodyta |
| Rankinis temperatūros valdymas | Taip |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | Taip |
| Apsauga nuo vaikų | Taip |
| Automatinis svėrimas | Nenurodyta |
| Valdymas | Elektroninis |
| Valdymo skydelio kalba | Anglų k. |
| Išmanus įrenginys | Ne |
| Savybės | Inverterinis variklis, Ekranas, Vaikų sauga, Garų funkcija, Atidėto skalbimo funkcija, Greitas skalbimo ciklas |