*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
AEG 7000 serijos per viršų įkraunama skalbyklė pasižymi kompaktišku dizainu ir efektyvumu, todėl puikiai tinka bet kuriai erdvei. Jos pažangi technologija „ProSteam®“ naudojama garams mažinti drabužių susiglamžymą ir juos atgaivinti, garantuojant nepriekaištingus rezultatus kiekvieną kartą.
Ši skalbyklė leidžia lengvai palaikyti drabužių kokybę ir ilgalaikį naudojimą. Naudodama „ProSense®“ technologiją, ji pritaiko skalbimo ciklą pagal kiekvienos įkrovos svorį, taip taupydama vandenį ir energiją, o jūsų drabužiai išlieka ryškūs ir mažiau nusidėvi.
Džiaukitės minkštesniais ir švelnesniais drabužiais su „SoftPlus“ parinktimi, kuri užtikrina, kad minkštiklis pasiektų kiekvieną audinio kampą, taip prailgindamas gautų skalbinių tarnavimo laiką.
Lengvas drabužių sudėjimas ir išėmimas užtikrinamas švelnaus atidarymo sistema, todėl visi veiksmai vyksta sklandžiai ir patogiai. Kiekvienas skalbimo procesas taps malonumu.
Atsižvelgdama į energijos vartojimo efektyvumą, AEG 7000 serijos skalbyklė su „ÖKOINVERTER“ varikliu užtikrina minimalias energijos sąnaudas, suteikdama maksimalią galią ir kokybę. Su šiuo įrenginiu patikimai prižiūrėsite visus savo drabužius.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | AEG |
| Gamintojo kodas | LTR7E373AE |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | A |
| Energijos sąnaudos per metus | 45kWh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kWh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | B |
| Gręžimo greitis | 1300aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 205min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 79dB |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Tipas | Skalbimo mašina pakraunama iš viršaus |
| Aukštis | 90.3cm |
| Plotis | 39.7cm |
| Gylis | 59.9cm |
| Svoris | -kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 45l |
| Spalva | Balta |
| Inverterinis variklis | Taip |
| Skalbimo programos, funkcijos | ProSteam, ProSense, SoftPlus, ÖKOInverter, Švelnaus atidarymo sistema |
| Laikmatis | Taip |
| Skalbimo programų skaičius | 12 |
| Greitas skalbimas | Taip |
| Skalbimas be gręžimo | Nenurodyta |
| Ekonomiškas skalbimas | Taip |
| Papildomas skalavimas | Nenurodyta |
| Lengvas lyginimas | Taip |
| Kitos skalbimo programos | Medvilnės programa, Sintetikos skalbimo programa, Vilnos skalbimo programa, Džinsų skalbimas, Antklodės skalbimo programa, Eco, Lauke dėvima apranga, Delikatus skalbimas, Greita programa, Antialerginė programa, Skalbimas garais |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | Nenurodyta |
| Garų funkcija | Taip |
| Skalbimo programos pauzė | Taip |
| Skalbimo eigos indikacija | Nenurodyta |
| Rankinis temperatūros valdymas | Taip |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | Taip |
| Kita informacija | AEG 7000 serijos viršuje įkraunama skalbyklė; garais atgaivina audinius ir mažina glamžymą |
| Apsauga nuo vaikų | Nenurodyta |
| Automatinis svėrimas | Nenurodyta |
| Valdymas | Elektroninis |
| Valdymo skydelio kalba | Nenurodyta |
| Išmanus įrenginys | Ne |