*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Bosch WNC254A0SN skalbyklė su džiovykle puikiai tinka užimtiems namų ūkiams, kuriems reikalingas efektyvus skalbimo sprendimas. Dėl didelės įkrovos talpos, galinčios sutalpinti iki 10,5 kg skalbinių ir 6 kg džiovintų drabužių, ši mašina leidžia taupyti laiką ir energiją.
Pažangus inverterinis variklis užtikrina tylų veikimą, maksimaliai pasiekdamas 70 dB triukšmo lygį. Be to, jis padidina mašinos ilgaamžiškumą ir efektyvumą, sumažindamas energijos sąnaudas.
Ši skalbyklė siūlo įvairias skalbimo programas, tokias kaip medvilnės, vilnos, šilko ir greito skalbimo, todėl galite lengvai pritaikyti skalbimą pagal įvairių audinių poreikius.
Įrengtas ekranas ir patogios funkcijos, pavyzdžiui, laikmatis, greitas skalbimas ir ekologiškas režimas, padidina naudojimo patogumą ir saugumą. Taip pat galėsite valdyti mašiną nuotoliniu būdu, kas suteikia papildomo komforto.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | BOSCH |
| Gamintojo kodas | WNC254A0SN |
| Maks. skalbinių svoris | 10.5kg |
| Energijos klasė | D |
| Energijos sąnaudos per metus | 305kWh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kWh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | B |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 240min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 70dB |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Tipas | Skalbimo mašina su džiovykle |
| Matmenys, svoris (be išsikišimų) | Aukštis 848 mm; plotis 600 mm; gylis 616 mm; svoris nenurodytas |
| Aukštis | 84.8cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 62.2cm |
| Svoris | 84.8kg |
| Plovimo klasė | Nenurodyta |
| Vandens sąnaudos ciklui | 50l |
| Ekrano tipas | LED |
| Spalva | Balta |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | 6kg |
| Inverterinis variklis | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Skalbimo programos, funkcijos | Medvilnė, Vilna, Sportas, Šilkas, Švelnus skalbimas, Easy-Care, Gręžimas + Džiovinimas, Greita programa, Eco 40–60, Papildomas skalavimas, Atidėtas startas |
| Laikmatis | Taip |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | Taip |
| Skalbimas be gręžimo | Nenurodyta |
| Ekonomiškas skalbimas | Taip |
| Papildomas skalavimas | Taip |
| Kitos skalbimo programos | Medvilnės programa, Vilnos skalbimo programa, Sporto programa, Šilkinių skalbinių programa, Delikatus skalbimas, Lengvai prižiūrimi audiniai, Gręžimas + sausinimas, Greita programa |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | Taip |
| Skalbimo programos pauzė | Taip |
| Skalbimo eigos indikacija | Nenurodyta |
| Rankinis temperatūros valdymas | Taip |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | Taip |
| Apsauga nuo vaikų | Taip |
| Automatinis svėrimas | Nenurodyta |
| Valdymas | Elektroninis |
| Valdymo skydelio kalba | Nenurodyta |
| Išmanus įrenginys | Taip |
| Savybės | Inverterinis variklis, Ekranas, Vaikų sauga, Atidėto skalbimo funkcija, Greitas skalbimo ciklas, Laikmatis, Išmanusis įrenginys |