*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Gorenje WNHAI84APS/PL yra puiki pasirinkimo galimybė tiems, kurie ieško efektyvios skalbimo mašinos. Su maksimalia 8 kg skalbinių talpa, ji tinkama tiek šeimoms, tiek vienišiams.
Ši skalbimo mašina pasižymi AE energijos klase, užtikrinančia ekonomišką energijos vartojimą – tik 47 kWh per metus. Ir nors naudojant vieną ciklą energijos sunaudojimas yra vos 0.47 kWh, jos efektyvumas garantuoja puikų rezultatus.
Gorenje gaminys yra laisvai statomas, su elektroniniu valdymu. Balta spalva ir modernus dizainas puikiai įsilies į bet kokį interjerą.
Gręžimo klasė B ir 1400 aps./min. greitis leidžia greitai ir efektyviai išgręžti drabužius, o maksimalus triukšmo lygis siekia 72 dB, užtikrinant patogų naudojimą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Gorenje |
| Gamintojo kodas | WNHAI84APS/PL |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | A |
| Energijos sąnaudos per metus | 47kWh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.47kWh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | B |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 206min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72dB |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Tipas | Skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 54cm |
| Spalva | Balta |
| Valdymas | Elektroninis |
| Išmanus įrenginys | Ne |