*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Amica WA5S714ALIS yra moderni laisvai statoma skalbimo mašina, skirta patenkinti jūsų skalbimo poreikius. Su 7 kg talpa, ji puikiai tinka šeimoms, kurioms reikia greito ir efektyvaus skalbimo.
Šis modelis yra energijos klasės A, todėl vartojate mažiau energijos. Jos metinė energijos sąnaudos siekia tik 45 kWh, o energijos sunaudojimas ciklui yra 0.45 kWh, todėl galite mėgautis ekonomištu skalbimu.
Skalbimo mašina veikia su gręžimo greičiu 1400 aps./min, užtikrindama efektyvų vandens ir energijos naudojimą. Be to, ji turi įvairias funkcijas, tokias kaip greitas skalbimas, ekonomiškas skalbimas ir papildomas skalavimas, leidžiančius pritaikyti skalbimo procesą pagal jūsų poreikius.
Amica WA5S714ALIS taip pat pasižymi elektroniniu valdymu, kuris palengvina jo naudojimą, o apsauga nuo vaikų suteikia papildomą saugumą šeimose, kuriose yra mažų vaikų.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Amica |
| Gamintojo kodas | WA5S714ALISH |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | A |
| Energijos sąnaudos per metus | 45kWh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.45kWh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.5 |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | C |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 208min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76dB |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Tipas | Skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 46cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Spalva | Balta |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | -kg |
| Inverterinis variklis | Nenurodyta |
| Laikmatis | Taip |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | Taip |
| Ekonomiškas skalbimas | Taip |
| Papildomas skalavimas | Taip |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | Taip |
| Garų funkcija | Nenurodyta |
| Skalbimo programos pauzė | Taip |
| Skalbimo eigos indikacija | Taip |
| Rankinis temperatūros valdymas | Taip |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | Taip |
| Apsauga nuo vaikų | Taip |
| Valdymas | Elektroninis |
| Valdymo skydelio kalba | Nenurodyta |
| Išmanus įrenginys | Ne |