*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Bomann WA7185T skalbimo mašina yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina efektyvumą ir patogumą. Su 8 kg skalbinių talpa ir 15 įvairių skalbimo programų, ji užtikrina kruopštų drabužių išskalavimą.
Ši mašina pasižymi garų funkcija, idealia kūdikių drabužiams ir higienai, taip pat tyliu inverteriniu varikliu, kuris garantuoja ilgaamžiškumą ir ekonomiškumą.
LED ekranas ir aiškūs valdymo indikatoriai leidžia lengvai stebėti pasirinkimus, o galimybė atidėti skalbimo pradžią nuo 1 iki 24 valandų suteikia lankstumo.
Saugumą užtikrina vaikų užraktas, apsauga nuo vandens perpildymo ir perkaitimo bei specialus durelių užraktas.
Nerūdijančio plieno būgnas su šiuolaikine automatinio grąžinimo sistema ir disbalanso kontrole parodo, kad ši skalbimo mašina yra tvirta ir patikima.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Bomann |
| Gamintojo kodas | WA7185T |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | A |
| Energijos sąnaudos per metus | -kWh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.47kWh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | B |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72dB |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Tipas | Skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 54cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | 42l |
| Ekrano tipas | LED |
| Spalva | Juoda |
| Inverterinis variklis | Inverterinis variklis |
| Skalbimo programų skaičius | 15 |
| Skalbimas be gręžimo | Taip |
| Ekonomiškas skalbimas | Taip |
| Papildomas skalavimas | Taip |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | Taip |
| Garų funkcija | Taip |
| Skalbimo programos pauzė | Taip |
| Skalbimo eigos indikacija | Taip |
| Rankinis temperatūros valdymas | Taip |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | Taip |
| Apsauga nuo vaikų | Taip |
| Valdymas | Elektroninis |
| Išmanus įrenginys | Ne |