*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Electrolux EW6F3484E skalbyklė yra efektyvumo ir patogumo įsikūnijimas, pritaikytas užimtiems namų ūkiams, ieškantiems aukšto našumo prietaiso, kuris supaprastintų skalbimo rutiną.
Dėl pažangių funkcijų, įskaitant A energijos klasę, ji užtikrina išskirtinį efektyvumą bei energijos taupymą.
Universalios skalbimo programos, įskaitant medvilnės, sintetikos ir higienos programas, leidžia skalbti visų tipų skalbinius.
Inverterinis variklis užtikrina tylesnį ir patikimesnį veikimą, o tokioms funkcijoms kaip atidėto paleidimo ir pauzės galimybes, suteikia papildomą patogumą.
Ši skalbyklė ne tik efektyviai naudoja energiją, bet ir optimizuoja vandens suvartojimą, todėl tai ekologiškas pasirinkimas jūsų namams.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Gamintojo kodas | EW6F3484E |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | A |
| Energijos sąnaudos per metus | 47kWh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.47kWh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | B |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 205min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 75dB |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Tipas | Skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 54.7cm |
| Svoris | -kg |
| Plovimo klasė | A |
| Vandens sąnaudos ciklui | 43l |
| Spalva | Balta |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | -kg |
| Inverterinis variklis | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Laikmatis | Taip |
| Skalbimo programų skaičius | 14 |
| Greitas skalbimas | Taip |
| Skalbimas be gręžimo | Nenurodyta |
| Ekonomiškas skalbimas | Taip |
| Papildomas skalavimas | Taip |
| Kitos skalbimo programos | Medvilnės programa, Sintetikos skalbimo programa, Vilnos skalbimo programa, Džinsų skalbimas, Sporto programa, Antklodės skalbimo programa, Eco, Delikatus skalbimas, Greita programa, Papildomas skalavimas, Higienos programa |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | Taip |
| Skalbimo programos pauzė | Taip |
| Skalbimo eigos indikacija | Nenurodyta |
| Rankinis temperatūros valdymas | Taip |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | Taip |
| Apsauga nuo vaikų | Taip |
| Automatinis svėrimas | Taip |
| Valdymas | Elektroninis |
| Valdymo skydelio kalba | Anglų k. |
| Išmanus įrenginys | Ne |
| Savybės | Inverterinis variklis, Ekranas, Vaikų sauga, Atidėto skalbimo funkcija, Greitas skalbimo ciklas, Laikmatis |